יחידת הזרקות

יחידת ההזרקות ממוקדת יישום פתרונות מתקדמים בטכנולוגיות ההזרקה, אשר מחולקת ל 3 מטרות עיקריות.

  1. הזרקה לקרקע
  2. הזרקה לחיזוק מבנים
  3. הזרקה לאיטום מבנים

הזרקה לקרקע

טכנולוגיה זו המכונה Chemical Grout, נפוצה מאוד במדינות מתקדמות בענף התשתיות. הזרקה לקרקע יכולה להתבצע מעל, מתחת או מצידי המבנה הקיים, או לחילופין, לטפל בקרקע הקיימת בשלבי הבנייה הראשוניים.

מטרות ההזרקה לקרקע מגוונות ומותאמות בהתאם להישג הנדרש על ידי המתכנן או המצב המחייב פתרון בשטח.

מגוון החומרים לשימוש ביישום Chemical Grout רחב ומתחלק לסוגים שונים.

חומרים לחיזוק הקרקע, איטום הקרקע, הרמת הקרקע או רצפת יסוד המבנה, מניעת סחף ובולענים, ייצוב הקרקע לטובת המשך חפירה, ייצוב הקרקע במנהור ועוד…

גם הציוד המשמש להזרקה הינו ייעודי, מיוחד ומדויק לשימוש זה.

בחברת דרך עפר טכנולוגיות בע"מ קיימים צוותי ביצוע מנוסים, אשר רכשו את הידע היישומי מיצרני החומרים בחו"ל ומטמיעים אותו בפרוייקטים בהתאמה מלאה ובצורה מוצלחת.

גם את שלבי האפיון הראשוני למתן הפתרון בהזרקות לקרקע, אנו מבצעים בשיתוף מלא עם יצרני החומר והמתכננים, וזאת תוך הקפדה על שמירת נהלי ושלבי העבודה מאפיון הפתרון ועד לביצוע עצמו.

 

הזרקה לחיזוק מבנים

כחלק מתהליך שיקום מבנה בטון ובנוסף ליישום הטלאות/יציקות, ישנם אזורים במבנה אשר יידרשו לטיפול כירורגי ומדויק לטובת איחוי הסדקים ולהשבת החוזק הקונסטרוקטיבי של המבנה.

באזורים אלו, נפעיל את טכנולוגיית השיקום בהזרקה, כלומר, בעזרת ציוד ייעודי וחומרים מתקדמים בעלי צמיגות נמוכה, נוכל להחזיר את החוזק למבנה בצורה מדויקת, נקיה ובטוחה

בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות, הן של החומר המוזרק למבנה והן של הציוד הקיים כיום, ביכולתנו לבצע איחוי סדקים במבנה בטון מבלי לקדוח את הבטון כלל.

חברתנו מספקת את השירות המקיף לתחום הזרקות חיזוק מבנים והוא כולל פגישה בשטח, אפיון הפתרון וביצוע מתאים עם צוות מקצועי ומיומן.

 

הזרקה לאיטום מבנים

טכנולוגיית הזרקה לאיטום מבנים נפוצה כפתרון יעיל לאיטום מבני בטון או פלדה.

השימוש בשיטה זו מיושם לרוב במבנים תת קרקעיים הטבולים או סופגים מי תהום.

שימוש בטכנולוגיית האיטום בהזרקות, מחייב ביצוע מדויק, עם צוותי עבודה מיומנים אשר יאפיינו את הכשל בטרם תחילת העבודה וכן את הפתרון המתאים ביותר לקיים ארוך.

הזרקות לאיטום מבנים, הינה טכנולוגיה המחייבת שילוב של ידע, יכולות ביצוע עם שימוש במכשור מתקדם ובחירת החומר והאביזרים המתאימים ביותר למשימה. מקשת רחבה מאוד של ציוד עזר לביצוע איטום בהזרקה, עלינו לדייק בכל אחד מהמרכיבים אשר משמש אותנו בביצוע.

בטכנולוגייה זו, אנו נשענים על ידע, יכולות, חומרים וציוד תוצרת גרמניה ברמת איכות בלתי מתפשרת החל משלב זיהוי הכשל, דרך אפיון הפתרון לביצוע ועד היישום עצמו בהתאמה.

 

 

אנחנו לשירותכם

צרו קשר, או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם